Saturday, 07.05.2022, 15:40
Відокремлений структурний підрозділ "Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету"
Вітаю Вас Guest | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобається Вам дистанційно навчатися?
Total of answers: 48
Статистика

Total online: 2
Guests: 2
Users: 0

Радіємо перемогам наших талановитих студентів. І знову, вітаємо Мацкевич Таїсію, студентку 4 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" та Українець Валентину Артурівну, викладача постановки голосу з черговою перемогою. Бажаємо нових творчих успіхів!


Приємно, що студенти коледжу здобувають перемоги на вокальних конкурсах. Вітаємо Федорук Ольгу, студентку 3 спец. курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" та викладача постановки голосу Терещук Аллу Андріївну з перемогою. Бажаємо нових творчих успіхів!


Наші студенти НАЙКРАЩІ, ми пишаємося їхніми здобутками і радіємо їх перемогам!

Вітаємо МАЦІБУРУ СВІТЛАНУ, студентку 4 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" та викладача постановки голосу Кириченко Ольгу Миколаївну, концертмейстера Кулик Ірину Станіславівну. БАЖАЄМО ВАМ ЗДОРОВ'Я ТА НОВИХ ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!


СУСЬКА ОЛЕКСАНДРА, студентка 2 курсу спеціальності "Хореографія" спеціалізації "Народна хореографія" ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ на ІІ Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі "Веселкова мрія".

Вітаємо Олександру, а також ГАВРИЛЕНКО Тетяну Вікторівну, викладача хореографії та СИМОНЧУКА Василя Івановича, концертмейстера. Бажаємо ВАМ міцного здоров'я та творчої наснаги до нових перемог!


Вітаємо з перемогою у конкурсі Жданюк Василину, студентку 4 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" та викладача постановки голосу Кириченко Ольгу Миколаївну. Щиро зичимо здоров'я та нових перемог!


Щиро вітаємо Мацкевич Таїсію, студентку 4 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво спеціалізації Народне пісенне мистецтво та викладача постановки голосу Українець Валентину Артурівну з черговою перемогою на Міжнародному конкурсі. Бажаємо здоров'я та нових творчих перемог!


Вітаємо! Студентка І спец курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" Костюк І. взяла участь у ІV Всеукраїнському інтернет-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж» і отримала диплом лауреата І премії та медаль (викладач Мулик Ю. Д.).


ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ СТУДЕНТАМИ ТА РАДІЄМО ЇХ ПЕРЕМОГАМ!

За сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, в рамках обласних традиційних Шевченківських святкувань, 06 березня 2021 року в місті Рівне, в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки було проведено обласний конкурс читців - аматорів «Кобзарева струна не вмирає», присвячений вшануванню пам'яті Великого Кобзаря.

При підведенні підсумків конкурсу членами журі було прийнято:

Номінація – студенти:

І місце:

МАХНО ІЛОНА - студентка ІІІ курсу спеціальності 026 "Сценічне мистецтво" спеціалізації "Акторська майстерність" Дубенського коледжу культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

Т.Шевченко «Лебедин», Леонід Полтава «Обжинки».

Викладач: Новосад Зоя Олександрівна

ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!


Студентка 4 курсу хорового відділу дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ Мацкевич Таїсія стала дипломантом конкурсу вокалістів імені Анатолія Авдієвського і оримала PRZE-WINNER


МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ - КОНКУРС "МІСТО ЛЕВА 2021"

Чергова перемога наших талановитих студентів. Вітаємо та щиро радіємо їх перемогам. Бажаємо здоров'я, творчого натхнення та успіхів!


Студентка 4 курсу хорового відділу Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ Мацкевич Таїсія стала лауреатом першого ступеня і здобула золоту медаль на міжнародному конкурсу виконавців народної пісні, який відбувся у Грузії, а також запрошена на заключний фестиваль "Слов'янський вінець" та "Wonder fest Georgia" який відбудеться у Болгарії.


ІV Всеукраїнський  інтернет-конкурс  образотворчого образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Етюдний вернісаж" "

У лютому 2021р. студенти ІV курсу спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" Романич Мар’ян, Слєпухін Михайло (викладач Талах І. І.), Кусак Ольга (викладач Муха А. М.) взяли участь у ІV Всеукраїнському інтернет-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Етюдний вернісаж" (номінація Живопис) та отримали дипломи лауреата І премії.


Обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає», присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка

Творчість великого народного поета Тараса Григоровича Шевченка внесла в нашу літературу незнане багатство тем і жанрів, прилучила її до кращих досягнень світової літератури.

Т.Г. Шевченко відіграв важливу історичну роль у розвитку української літературної мови. Він установив ту структуру української літературної мови, яка збереглась у всьому істотному як основа сучасної мови, тобто розвинув і утвердив певний склад словника і граматичний лад української мови, які стали нормою і зразком для письменників, для театрального мистецтва.

29.02.2020 року відбувся обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає», присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка. Одним із головних завдань конкурсу є популяризація художнього слова, збагачення репертуару читців зразками національно-патріотичної лірики; прозовими та поетичними творами письменників-класиків, українських сучасних та місцевих авторів. На конкурсі прийняли участь студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» спеціалізації «Акторська майстерність», які здобули призові місця: І місце - Аліна Холодюк, ІІ місце - Аліна Кірись.


Вітаємо учасників VI Всеукраїнського відкритого конкурсу образотворчого мистецтва!


Снігова королева-2019

Студенти коледжу спеціальності "Дизайн" спеціалізації "Перукарське мистецтво та декоративна косметика" черговий раз прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі ESTEL "СНІГОВА КОРОЛЕВА-2019" серед студентів навчальних закладів з перукарського мистецтва, який відбувся у м. Рівне. Вітаємо учасниць конкурсу та викладача Юзюк Світлану Сергіївну за хороші результати і бажаємо подальших перемог!


Ні дня без перемоги!

Під таким гаслом щоденно "гризуть граніт науки" студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ. І ще одним підтвердженням є участь у І Регіональному конкурсі молодих виконавців української народної музики імені Юрія Цехміструка,, який проводився 10 квітня 2019 року в Рівненському державному гуманітарному університеті, Інститут мистецтв, кафедра музичного фольклору. Голова журі - Заслужений діяч мистецтв України, професор Б.Й.Столярчук. Вітаємо наших переможців: І місце - Турчин Андрій, студент 3 курсу спеціальності "Музичне мистецтво" спеціалізації "Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)" (сопілка, клас викладача Романа Левковича), ІІ місце - тріо у складі Марини Щур, Вікторії Сергійчук, Таїсії Мацкевич, студентів 2 курсу спеціальності "Музичне мистецтво" спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" (клас викладача Сергія Гавриленка), ІІІ місце - Диндура Дмитро, студент 3 спец. курсу спеціальності "Музичне мистецтво" спеціалізації "Народне інструментальне мистецтво" (баян, клас викладача Людмили Дворжак), ІІІ місце - Степанович Наталія, студентка 4 курсу спеціальності "Народна художня творчість" спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" (автентичний спів, клас викладача Заслуженого працівника культури України - Миколи Козяра).


Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва "Золоті струни"

Вітаємо Брижицьку Тетяну, студентку 3 спец. курсу спеціальності "Музине мистецтво" спеціалізації "Народне інструментальне мистецтво" (клас викладача Наталії Ковальської) та Мельник Ірину, студентку 4 курсу спеціальності "Народна художня творчість" спеціалізації "Народне інструментальне мистецтво" (клас викладача Алли Сай) за участь та хороший виступ на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва "Золоті струни", який проходив у м.Хмельницькому. Дякуємо викладачам за хорошу підготовку студентів до фестивалю-конкурсу.


Вітаємо наших переможців!!!

Золота мрія - це вже реальність!
14 березня 2019 року у Дубенському будинку дітей та молоді обирали переможців першого міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden dream». Серед 82 фіналістів були наші студенти, які посіли призові місця. Учасники змагалися у наступних номінаціях – вокал, хореографія, інструментальний, вокально-інструментальний, цирковий та театральний жанри, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтва.

Тож переможцями першого міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden dream» стали та отримали дипломи лауреата І ступеня:

  • номінація «Інструментальний жанр» – Волошин Ігор (студент 2 курсу спеціальності "Музичне мистецтво" спеціалізації "Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)");
  • Турчин Андрій (студент 3 курсу спеціальності "Музичне мистецтво" спеціалізації "Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)");
  • номінація «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво» – Грицюк Євген (студент 4 курсу спеціальності "Образотворче мистецтво");
  • номінація "Хореографія" - Маринчук Тарас і Вітюк Яна (студенти 4 курсу спеціальності "Хореографія").

Дипломи лауреата ІІ ступеня отримали:

  • номінація "Хореографія" - Романич Василина (студентка 3 курсу спеціальності "Хореографія");
  • номінація "Театральний жанр" - театральна група "Мандрівні артисти" у складі студентів ІІІ курсу спеціальностей "Менеджмент соціокультурної діяльності" (Булавчик Галина) і "Сценічне мистецтво" спеціалізації "Акторська майстерність" (Поляков Ігор, Пригода Анастасія, Гаврилюк Владислава, Островська Вікторія, Волкомурова Анастасія).

Також за сприяння автора ідеї проекту Владислава Корженевського особливі подарунки від партнерів – сертифікати на участь у конкурсі «Калейдоскоп талантів» у Польщі, на зйомку відео та запис пісні отримали учасники, які справили особливе враження на засновника проекту.
А головну нагороду конкурсу – Гран-прі – отримала учасниця, за яку проголосували найбільше суддів та яка отримала найгучніші оплески глядачів і підкорила талантом всіх присутніх у номінації "вокал" – Сергійчук Наталія (студентка 2 курсу спеціальності "Сценічна мистецтво" спеціалізації "Акторська майстерність").


Вітаємо переможців обласного конкурсу читців-аматорів "Кобзарева струна не вмирає"


Вітаємо переможницю олімпіади


Ансамбль "Душа" на фестивалі "Зустрічаємо Різдво"

Вокальний ансамбль "Душа" під керівництвом Гавриленка С.В. 18.12.2018 приймав участь у Х всеукраїнському пісенному фестивалі "Зустрічаємо Різдво", який проходив у м.Рівне.


Ліга гумору Дубно

Хто переможець? Ми переможці! Команда "#НЕкультурні" - чемпіон!!! ліга сміху Дубно 2018!! Ми найкращі!!


Шукаємо та ростимо таланти України

Уже другий рік поспіль студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ є дипломантами Всеукраїнського творчого фестивалю-конкурсу "ШУКАЄМО І РОСТИМО ТАЛАНТИ УКРАЇНИ", який традиційно проходить у м.Житомирі. Цьогоріч, 25.11.2018 студенти коледжу вибороли такі нагороди:

Андрій Турчин - переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Шукаємо і ростимо таланти України" у номінації - "Музичне мистецтво" -інструментальний жанр (народні інструменти - сопілка) (І місце), клас викладача Романа Левковича, концертмейстер Лариса Момотюк

Захар Кабанець (ІІ місце, номінація - інструментальний жанр (ударні інструменти - ксилофон)), клас викладача Миколи Бакульського, концертмейстер Лариса Момотюк

Мельник Ірина (ІІ місце, номінація - академічний вокал), клас викладача Ольги Майовецької, концертмейстер Вікторія Янчук

Вокальне тріо у складі Марини Щур, Таїси Мацкевич, Вікторії Сергійчук (ІІ місце, номінація - народний вокал), керівник Сергій Гавриленко

Олександр Шумельчук (ІІІ місце, номінація - інструментальний жанр (народні інструменти -баян)), клас викладача Олександра Мороза

Грамотами лауреатів-учасників фестивалю-конкурсу нагороджені:

Наталя Сергійчук - номінація - академічний вокал, клас викладача Ольги Кириченко, концертмейстер Лариса Момотюк

Марія Винокурова - номінація "Театральне мистецтво", клас викладача Лідії Петлюк

Ми гордимося нашими молодими талантами і радіємо їхнім перемогам. Бажаємо вам, дорогі наші зіроньки, дальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили...


 


 


Наші студенти - наша гордість  

Студентка 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» спеціалізації «Акторська майстерність» Наталія Сергійчук на V Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Українська коляда», що проходив у м. Львові, стала лауреатом I Премії в номінації академічний вокал.

Вона повернулась додому не лише з дипломом, а й з двома сертифікатами – знижкою на 1000 євро для відпочинку на літніх канікулах у болгарському місті Кітен, де також відбудеться концерт з її участю, та знижкою на 25 відсотків на участь у Міжнародних фестивалях-конкурсах.


Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області

    25 лютого 2020 року на базі Дубенського коледжу культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Рівненської області. У рамках методичного об’єднання був проведений ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти. З вітальним словом до студентів і викладачів звернулася директор коледжу Волошина О.Г, яка наголосила, що на сучасному етапі пріоритетом мовної політики України має стати відродження, розвиток і поширення української мови – визначального чинника і головної ознаки ідентичності української нації. Також вона представила голову журі – Процюка В.К., методиста Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області, членів журі – Зелінську О.М., голову методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Рівненської області, Мельник О.О., викладача української мови та літератури, голову циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та інформаційної діяльності Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, Сардигу О.В., викладача української мови, голову предметно-методичної комісії викладачів філологічних дисциплін Дубенського коледжу РДГУ, Свінтозельську Т.І., методиста Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, викладача циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та інформаційної діяльності.

Організаційні питання проведення олімпіади окреслила голова методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Рівненської області Зелінська О.М.

Цього року свої знання з української мови підтвердили 13 студентів ІІ курсу закладів фахової передвищої освіти області. Учасникам олімпіади було запропоновано на вибір два варіанти завдань, які були сформовані заздалегідь організаційним комітетом коледжу. Варіант завдання обирав один із учасників олімпіади. Така форма обрання олімпіадних завдань підтвердила прозорість проведення олімпіади. Учасники олімпіади виконали різнорівневі завдання, які охоплюють усі розділи мовознавства. Варто зазначити, що відповідно до Положення про проведення ІІ етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ участі в олімпіаді не брали.

За рішенням журі переможцями обласного етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області стали:

І місце - Кухарук Світлана Вікторівна, студентка ВСП "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування";

ІІ місце - Козлинець Ілля Павлович, студент Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце - Жук Богдана Миколаївна, студентка Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Інші студенти, що не вибороли призові місця, отримали Подяки за участь в олімпіаді з української мови.

Отже, Кухарук Світлана Вікторівна, студентка ВСП "Рівненський коледж Національного університету водного господарства та природокористування" виборола право представляти Рівненщину на ІІІ етапі Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти у квітні в місті Харкові.

__Методичне об’єднання продовжила викладач української мови і літератури Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ Мельник О.О., яка виступила з доповіддю «Розвиток творчих здібностей, інтелектуального потенціалу студентів закладів фахової передвищої освіти на заняттях української літератури».

Усі присутні отримали сертифікати учасника методичного об’єднання викладачів української мови та літератури з теми «Розвиток творчих здібностей, інтелектуального потенціалу молоді, виховання поваг

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2022