Saturday, 07.05.2022, 14:56
Відокремлений структурний підрозділ "Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету"
Вітаю Вас Guest | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобається Вам дистанційно навчатися?
Total of answers: 48
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

     

   Сьогодні в Україні  триває процес становлення нової системи освіти і виховання, зорієнтований на входження у світовий освітній простір, який супроводжується істотними змінами у педагогічній теорії і практиці навчально-виховного процесу,  і який вимагає перебудови усіх їх складових компонентів, у тому числі й бібліотеки як обов’язкового структурного підрозділу навчального закладу.

     Основними завданнями бібліотеки коледжу є: інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення всіх аспектів навчального та виховного процесів як в урочний, так і в позаурочний час, розвиток творчих здібностей, талантів, пізнавальних інтересів студентів через відповідні технології інформаційної та масової роботи, виховання творчо мислячих, висококультурних, національно свідомих, ерудованих особистостей, майбутніх висококваліфікованих спеціалістів в галузі культури.

     Інформаційне обслуговування користувачів бібліотеки коледжу здійснюється у читальному залі та на абонементі.

    У фондах зберігається біля 30 тисяч примірників навчальної, художньої, нотної, довідкової та наукової літератури. Бібліотека коледжу передплачує більше 30 найменувань періодичних видань.

   До послуг користувачів створений довідково-бібліографічний апарат, який включає довідковий фонд, абетковий та систематичний каталоги, систематичну картотеку статей та інші картотеки.

    Пріоритетними напрямами діяльності бібліотеки коледжу є бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, якісне довідково-інформаційне та бібліотечно-бібліографічне обслуговування користувачів; активне впровадження сучасних комп’ютерних  інформаційних технологій.

Інноваційні форми масової роботи бібліотеки коледжу

Положення про бібліотеку

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2022