ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ВИКЛАДАЧІВ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ  «НАРОДНЕ ПІСЕННЕ МИСТЕЦТВО» ТА ФОРТЕПІАНО


Голова циклової комісії – Кулик Ірина Станіславівна,  викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.


Українська пісня… Вона є однією зі святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. З давніх-давен славилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалася від покоління до покоління.


Починаючи з першого року свого заснування і до сьогодні циклова комісія спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» та музично-теоретичних дисциплін приділяє велику увагу розвитку народного пісенного мистецтва рідного краю. За період свого існування підготувала сотні фахівців важливої для національної культури справи, які працюють викладачами дитячих музичних шкіл, загальноосвітніх навчальних закладів, а після здобуття вищої освіти – керівниками та артистами професійних і самодіяльних хорових колективів, ансамблів, а також регентами і співаками церковних хорів.


Діяльність циклової комісії спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» та фортепіано забезпечують 9 штатних викладачів.


Художні колективи беруть активну участь у концертах  масових заходах, що проходять в місті, районі, області, є багаторазовими лауреатами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів і фестивалів.


Кулик І.С.

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ВИКЛАДАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО"
СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «НАРОДНЕ ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО (НАРОДНІ ТА ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ)»


Голова циклової комісії – відмінник освіти України, старший викладач, голова профкому працівників коледжу Михайло Іванович Майовецький.


Музика і музичні інструменти беруть свій початок у щоденній праці людини і свідчать про її духовний та інтелектуальний розвиток. Пізнавати і розуміти музику, удосконалювати гру на духових та народних інструментах та надалі її пропагувати – провідна мета викладачів циклової комісії.


Сьогодні на цикловій комісії працює 13 висококваліфікованих спеціалістів, серед яких: Штихалюк Павло Іванович - Заслужений працівник культури України, 3 відмінники освіти України (Штихалюк П.І, Майовецикий М.І, Черуха А.А), 2 викладачі-методисти (Іляшевич В.В, Черуха А.А). 


Викладачі циклової комісії - команда однодумців, які сумлінно передають студентам свої педагогічні знання та професійну майстерність.


Викладачі і студенти циклової комісії, які пов’язали своє життя з коледжем, пропагують мистецькі надбання українського народу та інструментальну музику в нашому Волинському краї, в Україні та за її межами, виховують у слухачів любов та повагу до рідного краю, його історії, культури, звичаїв та обрядів. 




Майовецький М.І.

Циклова комісія викладачів спеціальності «Хореографія»


Циклову комісію спеціальності «Хореографія» очолює  Мудрик Ольга Василівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії.


Навчально-виховна, творча робота викладацького складу циклової комісії спрямована не лише на підготовку спеціаліста-хореографа, який досконало володіє основами танцювального мистецтва та професійними виконавськими якостями, але й виховану, інтелектуально й загально розвинену особистість, здатну вільно і самостійно мислити та діяти. На сучасному етапі основним завданням практичної діяльності викладацький склад циклової комісії вважає підвищення якісного рівня підготовки спеціалістів у викладанні фахових дисциплін для навчальних закладів Міністерства освіти України, шкіл мистецького спрямування, підготовку керівників самодіяльних хореографічних колективів.


Викладачі циклової комісії працюють над проблемою «Тенденції становлення та розвитку українського хореографічного мистецтва полісько-волинського регіону».


На цикловій комісії спеціальності "Хореографія" працює 6 висококваліфікованих спеціалістів: Гавриленко Тетяна Вікторівна, Демчук Ніна Миронівна, Мудрик Ольга Василівна, Муха Оксана Миколаївна, Терещук Олег Миколайович, Українець Анатолій Петрович.


Концертна та творча діяльність займає вагому частину життя студентів і викладачів  спеціальності "Хореографія".  Ансамбль народного танцю є постійним учасником міських та обласних свят, протягом багатьох років пропагує серед населення українську хореографічну культуру.